Yeminli Tercüme/Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Alın

Dosyalarınızı ONLINE göndererek anında teklif alın.
Tercümelerinizi kalite odaklı PROFESYONELLERE emanet edin.

57 Dilde Yeminli Tercüme Hizmeti Alın

Dünyanın tüm dillerinde çeviri yaptırabileceğiniz sektörün lider tercüme bürusoyla dünya ile konuşun.
Her dili anadil seviyesinde çevirebilen konularında uzman 500'den fazla çevirmenler işlerinize değer katar.

Anında Fiyat Teklifi Al

Dosya dilini ve çevrilecek dili seçip konusunu belirleyin ve dosyanızı gönderin. Teklifiniz ortalama 3 dakika içinde size gelsin.

Yeminli Tercüme/Noter Onaylı Tercüme

Güvenle kullanın
Güvenle kullanabileceğiniz, kalite garantili yeminli tercüme/noter onaylı tercüme hizmetini en uygun fiyat avantajıyla satın alın. Yeminli tercümesini istediğiniz belgelerinizin kopyalarını online iletişim araçlarından biriyle ileterek çeviri sürecini anında başlatın.

Yeminli tercümelerinize anında fiyat teklifi alın
Yeminli tercümesini istediğiniz dosyalarınızı Rota Tercüme bürosunun kurumsal internet sitesindeki online iletişim araçlarından biriyle göndererek anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Pratik kullanım özelliğine sahip internet sitesi üzerinde kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde yerleştirilmiş online iletişim araçları butonlarından dilediğinizi seçerek dosyanızı Rota Tercüme bürosunun müşteri temsilcileriyle paylaşın. Konunun uzmanı müşteri temsilcisi dosyanızı inceleyerek ortalama 3 dakika içinde teklifinizi hazırlar ve teslim süresini de planlayarak sizinle paylaşır.
Dosyalarınızı ekranın solunda bulunan WhatsApp, Skype, E-Posta butonlarını tıklayarak ya da ekranın sağ alt köşesinde yer alan Canlı Destek seçeneğiyle anında gönderebilirsiniz.

Noter Onaylı/Tasdikli Tercüme
İnternet üzerinden gönderdiğiniz dosyalarınızın yeminli tercümesi yapılıp kontrolleri tamamlandıktan sonra noter onayı/tasdiki için tüm hazırlıklar siz gelmeden tamamlanır. Rota Tercüme bürosunun size en yakın olan şubesine belgenizin orijinaliyle giderek çıktılarınızı alabilir ve anlaşmalı noterlerde sorun yaşamadan onaylatabilirsiniz. Dilerseniz orijinal belgelerinizi kargoyla ulaştırabilir ve noter onaylı olarak kargo ile teslim alabilirsiniz.

Hatasız Yeminli Tercüme Hizmeti
Rota Tercüme bürosunun yüksek kalite beklentilerine cevap verebilen ve etkinliği sürekli olarak iyileştirilen çeviri kontrol mekanizması en doğru yeminli tercümeye ulaşmanızı sağlar. Teknolojik yenilikleri sistemine anında entegre eden Rota Tercüme bürosunun emsalsiz veritabanı yeminli tercümanlarına en doğru terminolojiyi kullanmada rehberlik eder. En az 10 yıllık deneyime sahip yeminli tercümanlarla birlikte müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşıyan Rota, Türkiye’nin en önemli kurum ve kuruluşlarına yemini tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Yeminli Tercüme/Noter Onaylı Tercüme Hizmetlerini Neden Bizden Almalısınız?

En iyi tercüme ve mükemmel bir hizmet kalitesi için bir araya getirdiğimiz deneyimli ekibimizin stratejisi; müşterilerimize en keyifli ve güvenilir deneyimi yaşatarak elde etmek istedikleri sonuca hızlıca ulaşmalarını sağlar.

Acil Yeminli Tercüme/Noter Onaylı Tercüme

Süper Hızlı Tercüme

Dünyanın neresinde olursanız olun, 3 adımda “süper hızlı tercüme” Rota Tercüme ile anında dilediğiniz yere gelsin.

Öğrencilere Yeminli Tercüme/Noter Onaylı Tercüme

Resmi Belge ve Makale Tercümeleri

Öğrencilerin yurt dışı eğitimi ve vize için gereken başvuru evraklarının tercümelerinin yanı sıra makale çevirilerini yapıyoruz.

Bireysel Yeminli Tercüme/Noter Onaylı Tercüme

Tüm Dillerde ve Her Konuda Tercüme

İhtiyaç duyduğunuz tüm dillerde ve uzmanlık gerektiren tüm konularda yeminli, ticari ve genel tercüme hizmeti sağlıyoruz.

Sözlü Yeminli Tercüme/Noter Onaylı Tercüme

Simultane ve Ardıl Tercüme

Uluslararası kalite standardına sahip tercümanlarımız, dilediğiniz tarihte ve yerde size dil desteği sağlayabilir.

Kurumsal Yeminli Tercüme/Noter Onaylı Tercüme

Kusursuz Dil Bütünlüğü

Müşterilerimizin terimlerinden oluşturduğumuz kuruma özel bir sözlükle tüm tercümelerde dil bütünlüğünü garantiye alıyoruz.

Online Yeminli Tercüme/Noter Onaylı Tercüme Bürosu

Hızlı ve Kolay Tercüme

Online olarak dosyalarınızı gönderebilir, ödemesini yapabilir ve tercümelerinizi teslim alabilirsiniz.

Kampanyalar

Çeviri Rotası'nda Yeminli Tercüme/Noter Onaylı Tercüme


Tüm Sorularınızın Cevapları Burada

Sizi elde etmek istediğiniz sonuca hızlıca götürecek soru cevap bölümü; aklınızdaki tüm soruların cevaplarını bulmanıza yardımcı olarak size zaman kazandırır.

En hızlı teklifi ekranın sol tarafında yer alan WhatsaApp, Skype ya da E-posta butonlarından birini tıklayarak alabilirsiniz. Dosyanızın taranmış kopyasını ya da resimlerini bu iletişim araçlarından birine yükleyerek en hızlı şekilde teklif alabilir, gelen teklifi onaylarak çeviri sürecini anında başlatabilirsiniz.

Evet, aynı gün teslim alabilirsiniz ancak; tercümenin miktarına, diline ve anlık iş yoğunluğumuza göre bu durum değişebilir.

Gerekmez. Tercümesini istediğiniz dosyaları ONLINE iletişim araçlarından biriyle bize ulaştırabilir, teklifimizi onaylayarak tercüme işlemlerini başlatabilirsiniz. Dilerseniz çevirilerin imzalı ve kaşeli çıktılarını adresinize kargo ile gönderebiliriz.

Tercüme sürecini başlatmanız için gerekmez ancak onay almak için belgelerinizin asıllarınınotere göstermek etmek gerekir. Tercümeyi teslim almaya geldiğinizde belgelerinizin asıllarını yanınıza bulundurmalısınız. Noterden onayı bizim almamızı isterseniz, belgelerinizin asıllarını adresimize kargoyla göndermeniz gerekir.

  • Hangi diller arasında tercüme yapılacağına göre
  • Belgeye göre
  • Tercümenin konusuna göre (projelerde)
  • Tercümenin miktarına göre (projelerde)

Evet. Teklifimizi onaylamanız durumunda müşteri temsilcilerimiz banka hesap bilgilerimizi sizinle paylaşacaktır.

57 dilde noter yeminli olarak hizmet vermekteyiz. Tercüme dillerimize burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Evet. Hizmet bedeli için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Evet, öğrencileri destekliyoruz. Tercüme fiyatlarında indirim yapıyoruz, stajyer öğrencilere yardımcı oluyoruz.

Evet. Kurumsal müşterilerimize özel kampanyalarımız var.